Dynamo - Slovan 3:5Kundrátek vstřelil v KHL dva góly, Slovan vyhrál potřetí za sebou

Český reprezentační obránce Tomáš Kundrátek vstřelil v Kontinentální hokejové lize dva góly, kterými velkou měrou pomohl bratislavskému Slovanu k vítězství 5:3 na ledě Dynama Moskva. Účastník Světového poháru přitom vyšel v devíti úvodních zápasech sezóny naprázdno, v minulém utkání si ale v Jaroslavli připsal rovněž dva body za gól a přihrávku.

Obránce Tomáš Kundrátek přichází na sraz hokejové reprezentace.

Kundrátek nejprve vteřinu před koncem první třetiny využil přesilovku a zajistil svěřencům českého trenéra Miloše Říhy vedení 2:1. Krátce po polovině zápasu pak přidal další prudkou ranou vítěznou branku. Slovan vyhrál potřetí za sebou.

Také v utkání Podolsku proti Záhřebu se na vítězném gólu podílel český hokejista. Domácí otočili skóre z 0:2 na konečných 3:2, na poslední branku přihrál v 44. minutě Roman Horák.