Vlastňák roku? Frustrovaný Rus po něm rozmlátil svou hokejku na pahýl

Jaroslavl/Praha

Při vlastním oslabení vypíchl nepřesnou přihrávku Petriho Kontioly z Jaroslavle a snažil se co nejrychleji odpálit kotouč do bezpečí, aby sobě i svým spoluhráčům alespoň na chvilku ulevil. Jenže ruský obránce moskevského CSKA Michail Naumenkov to v utkání Kontinentální ligy provedl tak nešikovně, že zamířil přesně pod horní tyčku vlastní klece.

Naumenkov mířil do vlastní branky

Ani reprezentační gólman sborné Ilja Sorokin v brance CSKA nic nezmohl, takže Jaroslavl přišla v 15. minutě k vyrovnávacímu gólu na 1:1 velice snadno. Frustrovaný třiadvacetiletý zadák si zlost vybil přímo na ledě, když třísknul hokejkou, z níž mu rázem zbyl jen pahýl. A ten pak na střídačce zlostně odhodil.

Lokomotiv pak v třetí třetině dvěma góly obrat dokonal a druhý nejlepší tým probíhajícího ročníku KHL porazil 3:1.