Viťaz - Jaroslavl 2:1Obránce Jeřábek dvěma asistencemi pomohl Podolsku otočit zápas

Moskva

Český hokejový reprezentant Jakub Jeřábek přihrál na oba góly Podolsku, který v Kontinentální lize zdolal Jaroslavl 2:1. Vylepšil si bilanci v této sezoně na čtyři góly a 15 asistencí a dostal se na čtvrté místo kanadského bodování obránců před Adama Poláška z Novosibirsku.

Hokejový obránce Jakub Jeřábek na srazu hokejové reprezentace v Plzni.

Jeřábek nejprve pomohl Podolsku k vyrovnání, když ve 26. minutě přihrál na gól Miru Aaltonenovi, který už po 17 sekundách využil přesilovku. Po 50 minutách hry si připsal asistenci také u vítězné branky, kterou dal Alexej Kopejkin po přihrávce Maria Kempeho.

Jednu asistenci zaznamenal útočník Jiří Sekáč při vítězství Kazaně 5:3 nad Togliatti, které utrpělo čtvrtou porážku za sebou.