Rubriky:

Kontinentální liga

Utkání hvězd KHL si zahrají i obránce Kolář a útočník Kovář

27. prosince 2016 14:58 - Moskva

V Utkání hvězd Kontinentální hokejové ligy 21. ledna v Ufě by se měli představit čtyři Češi. Již dříve nominované Pavla Francouze a Vladimíra Sobotku dnes doplnili obránce Jan Kolář a útočník Jan Kovář, které vybralo vedení soutěže.

 

Vlastimil Vacek, Právo

První dva Češi byli nominováni před Vánoci. Útočníka Sobotku z Omsku vybrali za jednoho ze zástupců Černyševovy divize fanoušci, brankáře Čeljabinsku Francouze zvolili z Charlamovovy divize novináři. Nově nominovaný centr Magnitogorsku Kovář se připojí do týmu k Francouzovi, obránce Kolář z Chabarovsku bude spoluhráčem Sobotky.

Utkání hvězd budou podle vzoru NHL tvořit dvě semifinále mezi výběry divizí a následné finále. Hrát se bude se čtyřmi bruslaři a brankářem, případné prodloužení bude se třemi hráči na každé straně.

ČTK

Zrušit


MS v hokeji 2019

83. hokejové mistrovství světa proběhlo od 10. do 26. 5. 2019 na Slovensku. Na šampionátu triumfovala reprezentace Finska, druzí skončili hokejisté Kanady. V souboji o třetí místo porazili Rusové tým České republiky. 84. MS v hokeji se odehraje 8. až 24. května 2020 ve Švýcarsku.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..