Soči - Spartak Moskva 1:4

Radilův gól nasměroval hokejisty Spartaku Moskva k výhře v Soči

28. prosince 2016 17:02 - Moskva
(Aktualizováno: 28. prosince 2016 20:12)

Gól Lukáše Radila nasměroval hokejisty Spartaku Moskva v Kontinentální lize k vítězství 4:1 v Soči. Český reprezentační útočník v 23. minutě v přesilovce otevřel skóre tečí střely od modré čáry a připsal si devátý zásah v ročníku.

Vlastimil Vacek, Právo

Deset minut poté už Spartak vedl 4:0 a bez potíží dokráčel k první výhře po dvou předchozích nezdarech. Oživil tak šanci na postup do vyřazovací části ligy, na osmé místo v Západní konferenci ztrácí šest bodů.

Výsledky středečních zápasů KHL:
Novokuzněck - Novosibirsk 0:1
Barys Astana - Omsk 3:1
CSKA Moskva - Dynamo Moskva 5:3 (za hosty Kašpar 0+1)
HK Soči - Spartak Moskva 1:4 (za hosty Radil 1+0).

MS v hokeji 2019

83. hokejové mistrovství světa proběhlo od 10. do 26. 5. 2019 na Slovensku. Na šampionátu triumfovala reprezentace Finska, druzí skončili hokejisté Kanady. V souboji o třetí místo porazili Rusové tým České republiky. 84. MS v hokeji se odehraje 8. až 24. května 2020 ve Švýcarsku.