Rubriky:

Kontinentální liga

KHL přichází o účastníka. Míří do jiné soutěže

15. března 2017 13:53

Medveščak Záhřeb se po čtyřech sezónách v Kontinentální hokejové lize vrací do mezinárodní rakouské ligy EBEL. Poté co 3. března vedení soutěže odsouhlasilo žádost chorvatského klubu, dnes účast v EBEL potvrdil i samotný Medveščak.

 

http://www.medvescak.com/khl/

Záhřebský tým hrál rakouskou ligu společně se Znojmem do roku 2013. Poté začal působit v prestižnější KHL a hned v první sezóně postoupil do play off. V dalších třech ročnících včetně letoška se mu to už nepodařilo a účast v KHL znamenala pro klub příliš velkou finanční zátěž.

Za Medveščak v této sezóně nastupovali obránce Jakub Krejčík a útočníci Tomáš Mertl a Jiří Smejkal. Mertl v prosinci přestoupil do Ufy, Krejčík v lednu odešel do Brna a Smejkal nyní působí ve Spartě.

Zda se EBEL po návratu Medveščaku rozšíří, nebo zda v ní záhřebský klub někoho vystřídá, není zatím jasné. "O definitivním počtu mužstev i o hracím formátu se rozhodne do konce sezóny," řekl dnes šéf soutěže Peter Mennel.

ČTK

Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..