Petrohrad - Dynamo 2:0Stav série 4:1Petrohrad je druhým semifinalistou KHL

Moskva

Hokejisté Petrohradu jako druhý tým postoupili do semifinále Kontinentální ligy. Sérii s Dynamem Moskva ukončili v pátém utkání, které na domácím ledě vyhráli 2:0 brankami Nikity Guseva a Ilji Kovalčuka v rozmezí necelých pěti minut v závěru druhé třetiny. V moskevském týmu skončila klubová sezona útočníkovi Lukáši Kašparovi.

O právo vyzvat Petrohrad ve finále Západní konference nadále bojují CSKA Moskva a Jaroslavl a v pátém duelu si překvapivě vypracoval mečbol a ujal se vedení 3:2 na zápasy Lokomotiv. Na ledě vítěze základní části dnes vyhrál 2:1 a v sobotu bude moci před vlastními diváky rozhodnout.

Ve Východní konferenci už si účast v semifinále soutěže zajistil Magnitogorsk po hladkém triumfu 4:0 na zápasy nad Barysem Astana.