Dynamo - Slovan 4:2Řepíkův gól Slovanu v KHL nestačil, prohrál i potřetí

Moskva

Hokejisté Slovanu Bratislava prohráli v Kontinentální lize i třetí zápas nového ročníku. Slovenský celek podlehl Dynamu Moskva 2:4. Druhou branku Slovanu vstřelil v poslední minutě český útočník Michal Řepík po přihrávce Radka Smoleňáka, který si spolu s brankářem Jakubem Štěpánkem připsal asistenci i při prvním gólu.

Hokejista Michal Řepík.

Neuspěl ani Lokomotiv Jaroslav, který doma podlehl helsinskému Jokeritu 3:4 v prodloužení. První gól domácích vstřelil obránce Jakub Nakládal.

V duelu českých brankářů byl úspěšnější Jakub Kovář z Jekatěrinburgu, který zvítězil v Čeljabinsku 2:1. Gólman hostů zneškodnil 37 střel, domácí Pavel Francouz si připsal 26 zákroků.

Lada Togliatti vedla po gólu Jiřího Novotného z 43. minuty nad Magnitogorskem 4:3, ale nakonec nezískala ani bod. Hosté otočili výsledek na 5:4, na jejich druhou branku přihrál Jan Kovář.

Kontinentální hokejová liga:
Čeljabinsk - Jekatěrinburg 1:2,
Lada Togliatti - Magnitogorsk 4:5 (Novotný 1+0 - Kovář 0+1),
Dynamo Minsk - CSKA Moskva 1:2 v prodl.,
Jaroslavl - Jokerit 3:4 v prodl. (za domácí Nakládal 1+1),
Petrohrad - Podolsk 4:3 po sam. nájezdech (za hosty Horák 0+1),
Dynamo Moskva - Slovan Bratislava 4:2 (za hosty Řepík 1+0, Smoleňák 0+2, Štěpánek 0+1).