Slovan - Minsk 4:2Řepík se Smoleňákem dovedli Slovan k první výhře

Hokejisté Slovanu Bratislava se ve čtvrtém utkání Kontinentální ligy dočkali první výhry i bodového zisku v sezóně a velký podíl na tom měli čeští útočníci Michal Řepík a Radek Smoleňák. V utkání s Dynamem Minsk oba zaznamenali po gólu a asistenci, v brance vítězství 4:2 jistil Marek Mazanec.

Hokejista Michal Řepík přichází na sraz české hokejové reprezentace před turnajem Channel One Cup, který je součástí Euro Hockey Tour.

Slovenský tým ve třetí třetině třemi góly otočil výsledek a přenechal běloruskému účastníkovi KHL poslední místo v Západní konferenci. Řepík v 54. minutě v přesilovce zlomil nerozhodný stav a byl autorem vítězného gólu, Smoleňák pak triumf stvrdil při power play střelou do prázdné branky.