Chabarovsk - Ufa 3:1Obránci Kolář a Jordán gólovými přihrávkami pomohli k výhře Amuru

Moskva

Čeští obránci Jan Kolář a Michal Jordán se v Kontinentální hokejové lize podíleli každý jednou asistencí na vítězství Chabarovsku nad Ufou 3:1. Kolář byl u prvního gólu, kterým až v 35. minutě zlomil domácí tým v přesilovce bezbrankový stav. Jordán figuroval u vítězné trefy Vjačeslava Litovčenka v poslední třetině a bodoval poprvé po devíti zápasech.

Třetí výhru za sebou Amur potvrdil až v poslední minutě gólem při hře soupeře bez brankáře. Hosté z Ufy prohráli potřetí z posledních čtyř zápasů.

Po dvou porážkách uspěl finalista minulého ročníku Magnitogorsk a po vítězství 3:2 v prodloužení v Jekatěrinburgu se ve Východní konferenci drží mezi postupovou osmičkou. Jednou asistencí k tomu hostům pomohl Jan Kovář, ale na souboj s bratrem Jakubem tentokrát nedošlo, neboť branku Avtomobilistu hájil Vladimir Sochatskij.