Togliatti - Spartak 1:4Radil pomohl Spartaku k výhře, Novotného gól Ladě nestačil

Moskva

Jiří Novotný bodoval v Kontinentální hokejové lize v třetím utkání za sebou, ale byl jediným střelcem Lady Togliatti, která doma podlehla Spartaku Moskva 1:4. Poslední branku zápasu vstřelil Lukáš Radil.

Útočník Lukáš Radil přichází na sraz hokejové reprezentace v pražských Letňanech.

Bývalý reprezentační kapitán Novotný dal třetí gól v sezóně, na počátku druhé třetiny využil přesilovku a vyrovnal. Pak už střílel branky jen Spartak, skóre uzavřel ve 44. minutě Radil. Ten se prosadil podesáté v ročníku, lepším českým střelcem v lize je jen Jiří Sekáč z Kazaně.

Magnitogorsk ukončil sérii tří porážek a zdolal Dinamo Riga 3:2. Jan Kovář přispěl k výhře Metallurgu jednou asistencí.

Po páteční vychytané nule proti moskevskému Spartaku pomohl brankář Pavel Francouz Čeljabinsku i k vítězství nad Čerepovcem. Traktor vyhrál 3:2 po nájezdech, Francouz si připsal 43 zákroků a hostům zneškodnil čtyři z pěti nájezdů.