Kunlun Red Star - Chabarovsk 2:4 Kolář dal gól a zavelel k obratu v utkání s Kunlunem

Moskva

Gól obránce Jana Koláře nastartoval cestu hokejistů Chabarovsku za vítězstvím v zápase Kontinentální ligy na ledě Kunlunu Red Star. Amur v Číně vyhrál 4:2, na vítěznou branku přihrál další český olympionik Tomáš Zohorna.

Jan Kolář před zimním stadiónem ve Velkých Popovicích.

Chabarovsk ve čtvrtek vyhrál nad Kunlunem 3:1 a vyšla mu i dnešní odveta, třebaže domácí celek vedl po první třetině 2:0. Hned v úvodní minutě druhé části ale Kolář využil přesilovou hru a vstřelil sedmý gól v sezoně, na 2:3 pak po Zohornově přihrávce otočil stav Maxim Kondraťjev v 49. minutě.

Chabarovsk se tak přiblížil k účasti v play off. Na devátém místě tabulky Východní konference má 84 bodů stejně jako osmý Omsk, oba týmy sehrají v základní části ještě dva zápasy.