Rubriky:

MS 2016

FANTASY: Po vydařeném startu čeká náš tým Lotyšsko!

7. května 2016 10:47

V sobotu se můžeme těšit na porci šesti zápasů. Opět se v nich představí český výběr, který narazí na Lotyše. Do turnaje také vstoupí Slovensko, které změří síly s Maďarskem. Podruhé na turnaji se představí Američané, kteří vyzvou Bělorusko.

 

David Pastrňák

Český tým si nemohl přát lepší vstup do turnaje. Hned na úvod vypráskal domácí Rusko 3:0. Na regeneraci nezbývá českému týmu ani 24 hodin a už se bude na ledě hlásit znovu. Tentokrát narazí na papírově slabšího soupeře z Lotyšska.

Lotyšsko na úvod turnaje potrápilo Švédsko, se kterým prohrálo až v poslední minutě prodloužení. Věříme, že český tým soupeře nepodcení a připíše si další důležitou výhru.

Do našeho výběru stavíme Davida Pastrňáka, vedle kterého dáváme příležitost Řepíkovi a Plekancovi. Čistit prostor v naší obranné třetině bude Kempný s Kolářem.

Mats Zuccarello

Nejproduktivnější hráč Rangers původně na turnaj odjet neměl. Dovolit mu to nechtěl jeho mateřský klub. Zuccarello si nechtěl nechat ujít derniéru trenéra Roye Johansena a na turnaji se představí.

Norové tak budou mít na turnaji k dispozici oba norské zástupce z NHL. Zuccarella doplní Andreas Martinsen. Ten hájí barvy Colorada. Norsko se utká proti Dánsku a my věříme, že zápas zvládne. O gólové akce by se měl starat právě Zuccarello. V brance by měl eliminovat snahy Dánů brankář Steffen Soberg.

fantasy
Fantasy liga hokej

Zrušit


Časová osa: MS 2016

Filtr článků - MS 2016


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..