Rubriky:

MS 2016

FANTASY: Dnes věříme hokejistům Slovenska

10. května 2016 08:52

Zatímco tipovat výhru Ruska a Kanady nebylo těžké, dnes nás čeká při skládání sestavy těžký oříšek. V zápasech se představí papírově slabší výběry. Rozhodli jsme se proto vsadit prakticky na jednu kartu. Našemu výběru dominují hokejisté Slovenska.

 

Slovensko narazí na výběr Německa

Slovensko se utká ve svém třetím představení na turnaji s Německem. Slováci můžou být s dosavadním průběhem turnaje spokojeni. Dva zápasy, dvě výhry. To vše s bilancí 9 vstřelených a dvou inkasovaných branek. Německo je v opačné situaci. Dva zápasy, dvě prohry. Na kontě má pouze bod za prohru na nájezdy s Francií.

Kapitánem týmu jsme určili Tomáše Jurča. Útočník Detroitu je nejproduktivnějším hokejistou Slovenska. Za dva zápasy nasbíral 4 body za jednu branku a tři asistence.

Daňo a Réway zatím bez bodu

Společně s ním se představí v útoku Marko Daňo a Martin Réway. Oba jmenovaní se na turnaji ještě neprosadili. Věříme, že právě v zápase proti Německu, na svá konta body připíšou.

Obraně by měl i proti Německu kralovat Andrej Sekera. Obránce Edmontonu je nejen základním stavebním prvkem slovenské obrany, ale perfektně podporuje i útočné snažení svého týmu. Na svém kontě má už tři body.

fantasy
Fantasy liga hokej

Zrušit


Časová osa: MS 2016

Filtr článků - MS 2016


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..