Rubriky:

MS 2009

Program mistrovství světa v hokeji 2009

20. dubna 2009 17:14 - BERN

Česká hokejová reprezentace vstoupí do 73. mistrovství světa v sobotu 25. dubna v Klotenu zápasem proti Dánsku.

Pátek 24. dubna:
Skupina A (Curych-Kloten):
16:15Bělorusko - Kanada (ČT4)
20:15Slovensko - Maďarsko (ČT2)
Skupina B (Bern):
16:15Německo - Rusko (ČT2)
20:15Švýcarsko - Francie
Sobota 25. dubna:
Skupina C (Bern):
16:15USA - Lotyšsko (ČT2)
20:15Švédsko - Rakousko
Skupina D (Curych-Kloten):
16:15Norsko - Finsko
20:15Česko - Dánsko (ČT2)
Neděle 26. dubna:
Skupina A (Curych-Kloten):
16:15Slovensko - Bělorusko (ČT2)
20:15Kanada - Maďarsko
Skupina B (Bern):
16:15Švýcarsko - Německo (ČT4-Z)
20:15Rusko - Francie (ČT4-Z)
Pondělí 27. dubna:
Skupina C (Bern):
16:15 USA - Rakousko
20:15 Lotyšsko - Švédsko (ČT4)
Skupina D (Curych-Kloten):
16:15Česko - Norsko (ČT2)
20:15Finsko - Dánsko
Úterý 28. dubna:
Skupina A (Curych-Kloten):
16:15Maďarsko - Bělorusko
20:15Kanada - Slovensko (ČT4)
Skupina B (Bern):
16:15Rusko - Švýcarsko (ČT2)
20:15Francie - Německo
Středa 29. dubna:
Skupina C (Bern):
16:15Rakousko - Lotyšsko
20:15Švédsko - USA (ČT2-Z)
Skupina D (Curych-Kloten):
16:15Dánsko - Norsko
20:15Finsko - Česko (ČT2)
Čtvrtek 30. dubna:
Osmifinálová skupina E (Bern):
16:15Rusko - Švédsko (ČT2)
20:15Švýcarsko - Lotyšsko
Osmifinálová skupina F (Curych-Kloten):
16:15Bělorusko - Norsko
20:15Kanada - Česko (ČT2)
Pátek 1. května:
O udržení:
16:15 Německo - Dánsko (Bern)
16:15Rakousko - Maďarsko (Curych-Kloten)
Osmifinálová skupina E (Bern):
20:15USA - Francie
Osmifinálová skupina F (Curych-Kloten):
20:15Finsko - Slovensko (ČT2)
Sobota 2. května:
Osmifinálová skupina E (Bern):
16:15Francie - Lotyšsko
20:15Rusko - USA (ČT4)
Osmifinálová skupina F (Curych-Kloten):
16:15Česko - Slovensko (ČT2)
20:15Finsko - Bělorusko (ČT2)
Neděle 3. května:
O udržení:
12:15Německo - Rakousko (Bern)
12:15Maďarsko - Dánsko (Curych-Kloten)
Osmifinálová skupina E (Bern):
16:15Švýcarsko - Švédsko (ČT2)
20:15Lotyšsko - Rusko
Osmifinálová skupina F (Curych-Kloten):
16:15Norsko - Kanada
20:15Bělorusko - Česko (ČT2)
Pondělí 4. května:
O udržení:
12:15Maďarsko - Německo (Bern)
12:15Dánsko - Rakousko (Curych-Kloten)
Osmifinálová skupina E (Bern):
16:15Švédsko - Francie (ČT4)
20:15USA - Švýcarsko (ČT4)
Osmifinálová skupina F (Curych-Kloten):
16:15Slovensko - Norsko
20:15Kanada - Finsko (ČT2)
Středa 6. května (Bern):
16:15čtvrtfinále Rusko - Bělorusko (ČT2)
20:15čtvrtfinále Finsko - USA (ČT4)
Čtvrtek 7. května (Bern):
16:15čtvrtfinále Kanada - Lotyšsko (ČT2)
20:15čtvrtfinále Švédsko - Česko (ČT2)
Pátek 8. května (Bern):
16:15semifinále Rusko - USA (ČT2)
20:15semifinále Švédsko - Kanada (ČT2)
Neděle 10. května (Bern):
16:00o 3. místo (ČT2)
20:30finále (ČT2)

Sport.cz

Zrušit


Časová osa: MS 2009

Filtr článků - MS 2009


Podsekce:

                   

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..