Článek
V Mannheimu se bude hrát i osmifinálová skupina F, kde v případě postupu čekají český výběr zápasy s třemi nejlepšími celky základní skupiny B. Osmifinálová skupina E v Kolíně nad Rýnem vykrystalizuje ze skupin A a D, poslední týmy ze základní skupin čeká boj ve skupině o udržení.
Ve čtvrtfinále na sebe narazí týmy podle klíče 1E - 4F, 2E - 3F, 1F - 4E, 2F - 3E. Celky z prvních a druhých míst budou ve čtvrtfinále pokračovat nadále v dosavadních dějištích, hůře umístění účastníci play-off budou muset cestovat z Kolína nad Rýnem do Mannheimu nebo opačně. Semifinále a boje o medaile už pak hostí jen kolínská Lanxess Arena.
Skupina A (Kolín nad Rýnem): |
Rusko, Bělorusko, Slovensko, Kazachstán |
Skupina B (Mannheim): |
Kanada, Švýcarsko, Lotyšsko, Itálie |
Skupina C (Mannheim): |
Švédsko, Česká republika, Norsko, Francie |
Skupina D (Kolín nad Rýnem): |
Finsko, USA, Německo, Dánsko |
Program mistrovství světa v ledním hokeji 2010: | ||
Pátek 7. května: | ||
20:15 | USA - Německo (D) | ČT2 |
Sobota 8. května: | ||
16:15 | Kanada - Itálie (B) | ČT4 |
20:15 | Švýcarsko - Lotyšsko (B) | ČT4 |
20:15 | Finsko - Dánsko (D) | |
Neděle 9. května: | ||
16:15 | Bělorusko - Kazachstán (A) | |
16:15 | Česká republika - Francie (C) | ČT2 |
20:15 | Slovensko - Rusko (A) | ČT2 |
20:15 | Norsko - Švédsko (C) | |
Pondělí 10. května: | ||
16:15 | Švýcarsko - Itálie (B) | |
16:15 | USA - Dánsko (D) | ČT4 |
20:15 | Lotyšsko - Kanada (B) | ČT4 |
20:15 | Německo - Finsko (D) | |
Úterý 11. května: | ||
16:15 | Rusko - Kazachstán (A) | |
16:15 | Česká republika - Norsko (C) | ČT2 |
20:15 | Bělorusko - Slovensko (A) | ČT2 |
20:15 | Švédsko - Francie (C) | |
Středa 12. května: | ||
16:15 | Itálie - Lotyšsko (B) | |
16:15 | Dánsko - Německo (D) | ČT4 |
20:15 | Kanada - Švýcarsko (B) | ČT4 |
20:15 | Finsko - USA (D) | |
Čtvrtek 13. května: | ||
16:15 | Rusko - Bělorusko (A) | ČT4 |
16:15 | Francie - Norsko (C) | |
20:15 | Kazachstán - Slovensko (A) | |
20:15 | Švédsko - Česká republika (C) | ČT2 |
Pátek 14. května: | ||
16:15 | Slovensko - Dánsko (E) | ČT2 |
16:15 | Kanada - Norsko (F) | |
20:15 | Finsko - Bělorusko (E) | |
20:15 | Švédsko - Lotyšsko (F) | |
Sobota 15. května: | ||
16:15 | USA - Kazachstán (G) | |
16:15 | Itálie - Francie (G) | |
20:15 | Rusko - Německo (E) | |
20:15 | Švýcarsko - Česká republika (F) | ČT2 |
Neděle 16. května: | ||
12:15 | Francie - USA (G) | |
12:15 | Itálie - Kazachstán (G) | |
16:15 | Dánsko - Rusko (E) | ČT4 |
16:15 | Lotyšsko - Norsko (F) | |
20:15 | Německo - Bělorusko (E) | |
20:15 | Švédsko - Kanada (F) | ČT2 |
Pondělí 17. května: | ||
16:15 | Finsko - Slovensko (E) | ČT2 |
16:15 | Norsko - Švýcarsko (F) | |
20:15 | Bělorusko - Dánsko (E) | |
20:15 | Česká republika - Lotyšsko (F) | ČT2 |
Úterý 18. května: | ||
12:15 | USA - Itálie (G) | |
12:15 | Kazachstán - Francie (G) | |
16:15 | Slovensko - Německo (E) | |
16:15 | Kanada - Česká republika (F) | ČT2 |
20:15 | Rusko - Finsko (E) | |
20:15 | Švýcarsko - Švédsko (F) | ČT2 |
Čtvrtek 20. května (čtvrtfinále): | ||
16:15 | Finsko - Česká republika | ČT2 |
16:15 | Švédsko - Dánsko | ČT4 |
20:15 | Rusko - Kanada | ČT2 |
20:15 | Švýcarsko - Německo | ČT4 |
Sobota 22. května (semifinále): | ||
14:00 | Švédsko - Česká republika | ČT2 |
18:00 | Rusko - Německo | ČT2 |
Neděle 23. května: | ||
16:15 | o třetí místo | ČT2 |
20:30 | finále | ČT2 |