Rubriky:

MS 2012

Proti Švédům si zahraje Mojžíš, Kutláka nepustí do hry zranění

5. května 2012 10:15 - Stockholm
(Aktualizováno: 5. května 2012 11:45)

Soupisku českých hokejistů na mistrovství světa rozšíří obránce Tomáš Mojžíš, který nastoupí už do dnešního večerního zápasu se Švédskem. Nahradí tak Zdeňka Kutláka, kterého do hry nepustí zranění z pátečního utkání s Dány. Český tým má tak nyní na soupisce 21 hráčů.

 

Jan Handrejch, Právo

Kutláka ve třetí třetině pátečního souboje s Dánskem trefil Hansen zrovna ve chvíli, kdy byl v předklonu a český bek skončil hlavou na mantinelu. Dlouho pak trvalo, než se z ledu zvedl. Nicméně těsně po utkání sám prohlásil, že by měl být v pořádku. Nakonec je to jinak, už během večera se mu přitížilo a chyběl na sobotním dopoledním tréninku.

"Kutlák nemůže hrát. Bolí ho hlava, je celý pobledlý, není mu dobře...," řekl novinářům kouč Alois Hadamczik. A oznámil, že jeho místo zaujme Tomáš Mojžíš. Zda to bude dočasné řešení, či natrvalo, zatím není jasné.

"Zdeněk absolvoval poranění krční páteře a hlavy. Momentálně na něm pracují naši fyzioterapeuti a uvidíme, co ukáží následující dny. Myslím, že bude potřebovat tak týden odpočinku," prohlásil lékař českého týmu Radomír Holibka.

Jirka G. Novák, Stockholm, Sport.cz

Zrušit


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..