Rubriky:

MS 2014

FANTASY: Jágr sází na Seveřany. Slovenskému mužstvu opět nevěří

10. května 2014 10:19 - Minsk/Praha

Včera poslal Jaromír Jágr náš tým do prodloužení se Slováky a ještě stihl získat 55 Fantasy bodů. Nyní postavil svůj tým na hráčích Švédska a Finska. Ani v dnešním utkání nevěří Slovákům. Pojďme se podívat, jaký tým zvolil na druhý den šampionátu.

 

Ze složení týmu Jaromíra Jágra jde skoro až strach. Útok Nyquist, Backlund, Lundgvist, Klasen vypadá jako švédský stroj na góly. Především pak Gustav Nyquist, kterému dal kapitánské céčko, a Mikael Backlund budou chtít v prvním utkání tří korunek proti Dánům ukázat svoji sílu. V bráně dostal šanci švédský hráč Anders Nilsson z New York Islanders.

Hrajte proti Jágrovi. Poražte ho a vyhrajte ceny, které vám osobně sám předá! Vytvořte si tým a zapojte se do hry!

Finové dnes odehrají svoje první utkání v turnaji proti Lotyšsku. Z jejich výběru zvolil Jágr dvojici střelců - Kontiola i Aaltonen jsou již tradičně jednou z největších zbraní všech Fantasy týmů. V sestavě je doplňuje obránce Oskari Korpikari.

Slovenskému týmu Jágr nevěří

Ani dnes Jaromír Jágr nevěří v úspěch Slovenska, které narazí na Kanadu. Ta si po utkání s Francií bude chtít spravit chuť. Naši sousedé to tak dnes budou mít velmi těžké. Pokud se trefí někdo z dvojice kanadských obránců Tyler Myers-Jason Garrison, získá Jágr spoustu bodů.

Vypadá to, že porazit Jaromíra Jágra ve Fantasy, je skoro stejně těžké, jako sebrat mu puk na ledě. Přesto se to vyplatí zkoušet, jestli chcete vyhrát telefon Huawei s jeho autogramem nebo podepsaný puk s osobním věnováním. Šanci na to máte každý den! Tak to zkuste hned teď.

Fantasy

Zrušit


Časová osa: MS 2014

Filtr článků - MS 2014


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..