Rubriky:

MS 2014

FANTASY: Jágr sám sebe do týmu nevzal, kapitánem zvolil Nagyho

17. května 2014 10:56

Jaromír Jágr dnes věří Slovákům, kterým se příliš nedaří, a silným Rusům. Z českého týmu vzal do své sestavy Němce a Novotného, sám sebe v týmu opět nemá. Podívejte se na jeho mužstvo.

 

Slováci dnes nastoupí proti Italům a Jágr věří, že střelci jako Šatan a Nagy by měli hokejovému trpaslíkovi nastřílet hodně gólů.

Vytvořte si tým a vyhrajte limitovanou edici telefonu Huawei nebo puk s podpisem jaromíra Jágra! Ceny rozdáváme každý den!

Do týmu vzal i čtyři hráče Ruska. Skvělý Bobrovskij v bráně by proti Lotyšům mohl udržet čisté konto, i když to jistě nebude snadné utkání. Alexandr Ovečkin a Viktor Tichonov hrají na turnaji v excelentní formě, dohromady již nasbírali úžasných 69 fantasy bodů. Investice do těchto dvou hráčů by se měla vyplatit. Stejně jako do Bělova v obraně, který působí jako stroj na body.

V týmu Jaromíra Jágra se opět objevuje obránce Ondřej Němec. S Jiřím Novotným jsou jediní dva hráči našeho týmu, kteří si našli cestu do sestavy hokejové legendy. Zajímavým tahem je běloruský útočník Michail Grabovskij, jehož Bělorusko dnes nastoupí proti Německu. Uvidíme, jestli prokáže svou hodnotu devíti miliónů.

Zrušit


Časová osa: MS 2014

Filtr článků - MS 2014


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..