Rubriky:

MS 2017

Tři góly, které fanoušky na MS nadchly. Jeden dostali i Češi

9. května 2017 11:38 - Paříž/Kolín nad Rýnem

Říká se, že góly jsou kořením hokeje. A je to pravda. Pokud se navíc vyvede klička, střela, fanoušci jsou u vytržení. V Americe svádí týmy boje o Stanley Cup, Evropa žije mistrovstvím světa, které se hraje v Paříži a Kolíně na Rýnem. Jaké trefy patřily mezi hity v nedělních zápasech podle IIHF? Tři rány od hráčů ze tří zemí, které zaujaly ve čtvrtý hrací den šampionátu. Své zástupce má Rusko, Švédsko a Finsko.

 

Grigory Dukor, Reuters

Rus Nikita Kučerov se předvedl proti Německu. Dostal se k puku na červené čáře, jel sám na gólmana, klička do bekhendu a puk skončil pod horní tyčkou. Jak jednoduché, když vše vyjde.

Mat 9 - Top Goals

From Russia, to Sweden, to Finland, each team put up some beauty goals that impacted their games. Take a look at some of our favourites from today and vote for your favourite goal at http://bit.ly/2qjrupM

Zveřejnil(a) International Ice Hockey Federation (IIHF) dne 8. květen 2017

První gól v utkání USA a Švédska si připsal Elias Lindholm. Jeho střela z pravého kruhu skončila v růžku gólmana Jimmy Howarda.

Třetím vybraným je Fin, který se ukázal v utkání proti Čechům. Ville Lajunen napřáhl od modré a dokonal černou první třetinu pro tým trenéra Josefa Jandače, Finové ji vyhráli 3:0. Tahle pumelice se zastavila až za zády brankáře Petra Mrázka.

lik, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: MS 2017

Filtr článků - MS 2017


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..