Rubriky:

MS 2017

Přesný šťouch i suverenita devatenáctiletého talentu. MS nabízí gólové perly

11. května 2017 10:00 - Paříž/Kolín nad Rýnem

Takové góly neomrzí. Hokejový světový šampionát v Paříži a Kolíně nad Rýnem má za sebou šest hracích dnů a výstavní trefy stále padají. Svoji nejlepší trojici má podle IIHF také středa. Tentokrát mají zastoupení hráči USA, Finska a Švýcarska.

 

Grigory Dukor, Reuters

Brock Nelson z USA najížděl před italského brankáře bez puku, ale čekal na přihrávku. Ta přišla a on jen lehce tečoval puk. Povedený šťouch a Itálie prohrávala v Kolíně nad Rýnem 0:2. Favorit nakonec potvrdil svoji roli a vyhrál 3:0.

Daily Top 3 Goals - May 10

Nelson, Aho, or Ambuhl. Who do you think scored the nicest goal on Wednesday at #IIHFWorlds? Vote to win a Tissot watch: http://bit.ly/2qjrupM

Zveřejnil(a) International Ice Hockey Federation (IIHF) dne 10. květen 2017

Sebastian Aho, devatenáctiletý finský talent, který už mnohokrát o svém hokejovém umění přesvědčil. Ve středu mu stačila chvíle a vyškolil slovinskou obranu, k tomu akci zakončil trefou pod horní tyčku. Finové nakonec vyhráli 5:2.

Třetím vybraným v šestém dnu je Andres Ambühl ze Švýcarska, který nelenil a vypálil z první mezi kruhy. Rychlá střela bez přípravy a běloruský brankář svojí lapačkou provedl reflexivní zákrok, který ale minul puk. Švýcarsko porazilo Bělorusko 3:0.

lik, Sport.cz

Zrušit


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..