Rubriky:

MS 2019

Živě

Slováci se bojí o svoji oporu. Krvavé zranění ji poslalo do nemocnice, nastoupí ještě na MS?

12. května 2019 09:46 - Košice/Praha

Rvou se o výsledky, doma se chtějí ukázat a fanoušci jsou v euforii. Teď ale slovenský hokej zasáhl strach o jednu z opor. Třicetiletý reprezentant Marek Ďaloga skončil po utkání s Finskem (2:4) s krvavým zraněním v nemocnici, když dostal ránu pukem do obličeje. Bývalý hráč Sparty či Pardubic musel podstoupit lékařský zákrok a momentálně se neví, zda bude pokračovat na turnaji

 

Petr David Josek, ČTK/AP

Ďaloga schytal tvrdý zásah pukem v závěru druhé třetiny. Z tváře se mu řinula krev, svíjel se na ledě v bolestech a všem bylo jasné, že je zle. Slovenský reprezentant musel okamžitě do nemocnice.

„Marek utrpěl zranění v oblasti tváře, které si vyžádalo miniinvazivní zákrok. O jeho dalším působení na šampionátu se rozhodne v nejbližších dnech," citoval Peter Jánošík, mluvčí Slovenského svazu ledního hokeje slova lékaře slovenské reprezentace Jána Grauzela.

rjm, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: MS 2019

Filtr článků - MS 2019


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.

Podsekce:

               
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Play off

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..