Horké hlavy v NHL. Rozhodčí se změnili v zápasníky

Vancouver

Hokejisté Vancouveru prohráli s Tampou Bay v NHL 2:5. Když už se jim nedařilo bodově, nezůstali pozadu při kontaktní hře, kde došlo k několika rozmíškám a rozhodčí měli hodně práce, většinou se ocitli uprostřed horkých hlav.

Rozhodčí Michel Cormier a Greg Devorski měli hodně práce v utkání Vancouveru a Tampy Bay.

Téměř všichni, kteří byli na ledě, se do sebe pustili u mantinelu ve druhé třetině za stavu 3:1 pro Tampu. Hlavním terčem se stal čtyřiadvacetiletý Kanaďan Danick Martel, který vystřelil na hlavu obránce Canucks Troye Stechera.

O dvě minuty později došlo na další potyčku. Tentokrát stál u zrodu napětí pětadvacetiletý Cedric Paquette a o pět let mladší útočník Vancouveru Elias Pettersson.

Hokejky a rukavice se válely na ledu a rozhodčí měli tentokrát více práce. Chvílemi nešlo ani o hokej, ale o MMA, tedy bojové umění, kde je povolen boj v postoji i na zemi.