Rubriky:

NHL

Živě

Forsberg jde ve stopách Panenky. Dloubáčkem zesměšnil dva hráče současně

3. února 2019 09:38 - Nashville/Praha

Kluk, který byl už tolikrát mylně označen za syna legendárního Petera Forsberga, baví diváky. Nejen, že bodově znovu táhne Nasville (letos je zatím třetí v bodování týmu, odehrál však jen 37 zápasů), stíhá současně i efektivní fintičky. Ač se jeho mužstvu zrovna utkání s Dallasem výsledkově nepovedlo, on si od příznivců zasloužil velký aplaus...

 

Stephen R. Sylvanie, Reuters

Čtyřiadvacetiletý Švéd předvedl svůj důvtip ve druhé třetině nočního zápasu s Dallasem. Nejprve si vzal puk ve svém obranném pásmu, nabral rychlost a kolem pravého mantinelu se posunul až do útočného pásma soupeře, a pak to přišlo!

Manévrem se dostal až k zdánlivě neřešitelnému úkolu - jak projít přes hráz tvořenou Radkem Faksou a Rusem Denisem Gurjanovem. Pro Forsberga? Žádný problém. "Po Panenkovsku" si dloubnul kotouč nad sebe a byl rázem za oběma hokejisty soupeře. Aby toho nebylo málo, tak své sólo zakončil návratem do svého obranného pásma, když si po cestě ještě stihl pohrát s dvěma dalšími hráči Stars.

Krásný okamžik však nakonec nebyl Predátorům nic platný, s rozjetým Dallasem prohráli 1:3...

nov, Sport.cz

Časová osa: NHL

Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..