Rubriky:

NHL

Kouč Murray střídá Mucklera na postu šéfa hokejistů Ottawy

18. června 2007 20:52 - OTTAWA

Necelé dva týdny po neúspěchu hokejistů Ottawy ve finále Stanleyova poháru byl z postu generálního manažera odvolán John Muckler. Ve funkci ho vystřídá dosavadní kouč Bryan Murray, pod jehož vedením tým prohrál v boji o titul šampiona NHL s Anaheimem. Jedním z prvních Murrayho úkolů bude najít nového trenéra.

Murray měl trenérský kontrakt do konce června a podle majitele Senators Eugena Melnyka nastal čas provést změny. "Ukázal, že dokáže být dobrým generálním manažerem," uvedl Melnyk s tím, že chtěl rošádu provést před draftem, který začne v pátek. Roli generálního manažera Murray plnil na Floridě a také v Anaheimu.

Muckler dostal nabídku přejít v klubu na jinou pozici, což odmítl. Třiasedmdesátiletý funkcionář, který jako asistent a později hlavní kouč získal s Edmontonem pětkrát Stanley Cup, byl generálním manažerem Senators od roku 2001.

ČTK

Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..