Rubriky:

NHL

Forsberg by mohl rozšířit švédskou kolonii v Detroitu

30. července 2007 17:39 - DETROIT

Po švédské hokejové hvězdě Peteru Forsbergovi prý touží vedení Detroitu Red Wings. Čtyřiatřicetiletý útočník by se v týmu mohl připojit ke krajanům Lidströmovi, Zetterbergovi, Kronwallovi, Holmströmovi a Samuelssonovi, s nimiž získal olympijské zlato v Turíně. V klubu navíc působí další Švédové Lilja a Franzén.

 

ČTK

Podle deníku Detroit Free Press generální manažer Ken Holland již kontaktoval Forsbergova agenta Dona Baizleyho. Autor 248 branek a 623 přihrávek v NHL, jenž v uplynulé sezóně NHL hrál nejprve za Philadelphii a posléze za Nashville, je volným hráčem. Momentálně rehabilituje po operaci pravého kotníku.

Přestože ho trápily i jiné zdravotní neduhy, je o Forsberga stále zájem. Detroit po sezóně opustila celá formace ve složení Robert Lang, Todd Bertuzzi a Kyle Calder a ve prospěch vítěze Stanleyova poháru z roku 2002 s Coloradem hovoří kromě švédské kolonie také poměrně velký prostor pod platovým stropem, a to v rozmezí čtyř až šesti miliónů dolarů.

Detroit, který má v sestavě také české hráče Dominika Haška s Jiřím Hudlerem, je silný ambiciózní klub, což by mohlo populárního "Foppu" lákat v první řadě.

ČTK

Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..