Rubriky:

NHL

Crosby se baví jako módní návrhář

22. srpna 2007 11:33 - MISSISSAUGA

Mladá hokejová superhvězda Sidney Crosby se během léta zdaleka nesoustředí pouze na hokej. Do přípravy na obhajobu trofeje Arta Rosse pro nejproduktivnějšího hráče základní části NHL netradičně zařadila i profesi módního návrháře. Miláček fanoušků Penguins byl totiž módním konzultantem firmy Reebok a podílel se na vlastní řadě oblečení.

Pro nejužitečnějšího hráče NHL šlo jistě o praktickou zkušenost. "Byla to legrace, protože jsem si nechal všechno potřebné poslat domů," uvedl v úterý Crosby. "S rodiči jsme pak diskutovali o tom, co je a co není v módě. Také jsme se u toho přeli, ale bylo to jen ze srandy. U jídelního stolu by to byla ta poslední věc, kterou bych si představil, že budu někdy dělat," dodal Crosby.

Pro ženy růžové dětské tričko

Dvacetiletý talent však nezůstal pouze u zábavy a skutečně představil "Crosbyho kolekci". Té dominují především trička s jeho vlastním logem v černé a zlaté, které jsou barvami Tučňáků, jménem a jím proslaveným číslem 87 v několika různých stylech. Z řady určené ženám pak zaujme především růžové dětské tričko.

Crosby spojil své jméno s Reebokem již v roce 2005 a od té doby se společností intenzivně spolupracuje na vývoji oblečení určené na ledovou plochu. Spolupráce na oblečení pro aktivity mimo led tak byla jen přirozeným krokem jiným směrem. "Nemám s tím vůbec problém, ba naopak, jsem více než šťastný, že mohu takto spolupracovat," řekl Crosby.

ČTK

Časová osa: NHL

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..