Rubriky:

NHL

Forsberg vidí svůj návrat do NHL optimisticky

4. října 2007 13:38 - DENVER

Švédský hokejista Peter Forsberg by se rád vrátil do NHL. Bývalý hvězdný útočník Colorada Avalanche trénoval tento týden se švédským klubem MODO, kde hrával před svým odchodem do zámoří a také v době výluky v prestižní soutěži, a podle deníku Denver Post se staví velmi optimisticky k možnosti navázat po zdravotních problémech na kariéru v kanadsko-americké lize.

"Je fajn být zpět v tvrdé přípravě. Chci být co možná nejdříve v dobré fyzické kondici," řekl Forsberg švédské televizi.

Čtyřiatřicetiletý "Foppa", který strávil poslední dvě sezóny ve Philadelphii a Nashvillu, absolvoval po sezóně operaci kotníku, s nímž měl dlouhodobě potíže, a také léčebné procedury kvůli kýle. Forsberg se sice stal nechráněným volným hráčem, ale již dal najevo svůj zájem vrátit se k Lavinám, kde hrál naposledy v sezóně 2003/04 a kde prožil nejlepší léta své kariéry v NHL.

Vedení Avalanche se k možnosti smlouvy se šestkou draftu 1991 a držitelem Hartovy trofeje pro nejužitečnějšího hráče sezóny 2002/03 dosud nijak nevyjádřilo. Nicméně pod platovým stropem má stále prostor 5,5 miliónu dolarů.

ČTK

Časová osa: NHL

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..