Rubriky:

NHL

Fanoušky Toronta nachytali Tučňáci nepravým Crosbym

3. prosince 2007 13:36 - TORONTO/PRAHA

Hokejisté Pittsburghu Penguins opouštěli v sobotu Air Canada Center v Torontu s porážkou. Na předzápasovém tréninku si však spravil chuť kanadským žertem na adresu domácích fanoušků Maxime Talbot v dresu Tučňáků, který se vydával za Sidneyho Crosbyho. Hvězdu NHL přitom na tréninku toužebně očekávalo publikum a v dojmu, že jde o skutečného „Sida“, vyfotili si nedočkaví školáci převlečeného Talbota.

Více než deset tisíc fanoušků bylo na předzápasovém tréninku obětí žertu Maxima Talbota, který si nasadil helmu Sidneyho Crosbyho včetně jeho dresu s číslem 87 a kapitánským „céčkem“. „S tím nápadem přišel brankář Fleury,“ řekl Maxime Talbot v rozhovoru pro server TSN.com po utkání na ledě Maple Leafs, které Tučnáci prohráli 2:4.

„Bylo tam přes 10 000 fanoušků, kteří čekali, že uvidí trénink našeho týmu, a tak jsme si mysleli, že by bylo zábavné trochu je podráždit,“ prozradil Talbot s úsměvem na tváři. Většina hokejistů Pittsburghu totiž dobrovolný předzápasový trénink vynechala. Když tedy publikum spatřilo na ledě dres s jménem Sidney Crosby, v dojmu, že se jedná o skutečnou hvězdu Tučňáků, začaly bouřlivé ovace publika včetně cvakání a blesků fotoaparátů.

„Spoluhráči to ani neviděli,“ culil se Talbot. „Později jsem o tom se Sidem mluvil a také se mu to zdálo dost legrační,“ dodal závěrem třiadvacetiletý Kanaďan, který tak nezůstal nic dlužen pojmu "kanadský žertík".

Sport.cz

Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..