Eliáš rozhodl o výhře Ďáblů gólem v prodloužení

Český útočník New Jersey Patrik Eliáš byl jediným střelcem utkání, v němž Ďáblové vyhráli na ledě Calgary 1:0. Téměř dvacet tisíc diváků vidělo jedinou branku zápasu hned v první minutě prodloužení. Marek Židlický a Radek Bonk se asistencemi podíleli na vítězství svého Nashvillu v Columbusu 3:1.

Fanoušci v Calgary se nemohli gólu dočkat celých šedesát minut. Až v první minutě prodloužení rozhodl o vítězství hostujících hokejistů český útočník Patrik Eliáš, a Ďáblové se tak radovali z vítězství 1:0.

Čeští hokejisté v dresu New Yorku Rangers nezvládli své domácí utkání proti Ottawě. Na první branku zápasu přihrávali Martin Straka a Jaromír Jágr, k vítězství Jezdců to ovšem nestačilo. Na konečných 3:1 pro Senátory upravil skóre deset minut před koncem Fisher.

Predátoři z Nashvillu si stejným způsobem zajistili výhru na ledě Columbusu. Svými asistencemi se o to postarali Marek Židlický a Radek Bonk, na jediný úspěch domácích přihrával Jiří Novotný.

Konečné skóre 3:1 svítilo na ukazateli také v utkání v Coloradu, kde se představili hokejisté Vancouveru. První branku vítězů vstřelil ve čtvrté minutě druhé třetiny Marek Svatoš po přihrávce Jaroslava Hlinky.

Pittsburgh - Boston 4:2 (0:1, 3:0, 1:1)
Branky: 23. a 60. Roberts, 34. Malkin, 34. Laraque - 4. Axelsson, 60. Nokelainen. Zásahy brankářů: Conklin 30/28 - Auld 24/21 . Diváci: 17 060.
Columbus - Nashville 1:3 (0:0, 0:1, 1:2)
Branky: 52. Fritsche (Novotný) - 35. Legwand (Židlický), 60. Dumont, 60. Ortmeyer (Bonk). Zásahy brankářů: Norrena 31/29 - Mason 31/30 . Diváci: 15 481.
St. Louis - Atlanta 2:3 PP (0:0, 1:1, 1:1 - 0:1)
Branky: 28. Jackman, 46. Tkachuk - 37. Kovalčuk, 51. Recchi, 61. Marián Hossa. Zásahy brankářů: Legace 25/22 - Lehtonen 20/18 . Diváci: 17 731.
Chicago - Edmonton 3:2 (1:2, 1:0, 1:0)
Branky: 7. a 42. Seabrook (na druhou Lang), 38. Sharp - 9. Gilbert, 12. Penner. Zásahy brankářů: Chabibulin 27/25 - Garon 34/31 . Diváci: 20 151.
New York Rangers - Ottawa 1:3 (1:1, 0:1, 0:1)
Branky: 4. Gomez (Jágr, Straka) - 17. Spezza, 33. Kelly, 50. Fisher. Zásahy brankářů: Lundqvist 25/22 - Gerber 35/34 . Diváci: 18 200.
Colorado - Vancouver 3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
Branky: 24. Svatoš (Hlinka), 51. McCormick, 53. Brunette - 27. Pyatt. Zásahy brankářů: Budaj 22/21 - Luongo 32/29 . Diváci: 17 186.
Calgary - New Jersey 0:1 PP (0:0, 0:0, 0:0 - 0:1)
Branka: 61. Eliáš. Zásahy brankářů: Kiprusoff 22/21 - Brodeur 30/30. Diváci: 19 289.
Dallas - Montreal 4:1 (2:0, 0:0, 2:1)
Branky: 8. Miettinen, 12. Morrow, 42. Ribeiro, 44. Barnes - 54. Markov. Zásahy brankářů: Turco 18/17 - Price 21/17 . Diváci: 18 585.