Rubriky:

NHL

Za první den se na NHL v Praze prodalo osm tisíc lístků

28. dubna 2008 21:13 - PRAHA

Vstupenky na zahajovací zápasy NHL v Praze, ve kterých se 4. a 5. října utkají v O2 Areně hokejisté Tampy Bay Lightning a New York Rangers se v pondělí začaly prodávat a jen za první den se jich podle organizátora akce a distributora vstupenek Sazky prodalo osm tisíc. ČTK o tom informoval mluvčí Sazky Zdeněk Zikmund.

Sazka o víkendu oznámila, že lístky půjdou do prodeje v blíže nespecifikovaném termínu mezi pondělím a středou, nakonec se tak stalo dnes v 09:30. I přes utajení se první lístek prodal za 52 vteřin po spuštění předprodeje. Za hodinu se prodalo více než 1200 vstupenek.

Vstupenky je možné zakoupit na terminálech Sazky. V případě, že nebudou vyprodány během dneška, od úterý si je bude možné rezervovat prostřednictvím internetu.

Vstupenky se budou prodávat ve dvou etapách - více než tři čtvrtiny byly do prodeje uvolněny nyní, zbývající část bude v nabídce v průběhu letních měsíců. K případnému doprodeji nevyužitých blokací a rezervací dojde podle Sazky bezprostředně před utkáním.

Lístky na historicky první zápasy NHL v České republice jsou k dispozici v osmi cenových kategoriích - od nejdražších "VIP" v ceně 12 900 korun po nejlevnější "kategorii VIII" za 1990 korun. Do prodeje půjde přibližně 10 000 vstupenek na obě utkání. Vzhledem k omezenému počtu lístků bude pro každého k dispozici maximálně pět kusů.

ČTK

Zrušit


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..