Rubriky:

NHL

O Sundina má prý zájem v NHL šest klubů

31. července 2008 13:57 - TORONTO

O švédského hokejové útočníka má v NHL aktuálně zájem šest klubů. Uvedl to agent sedmatřicetiletého centra J.P. Barry. Bývalý hráč Québeku, který od roku 1994 působil v Torontu, je nechráněným volným hráčem a momentálně se rozhoduje, zda vůbec bude v kariéře pokračovat. Jasno prý nebude v nejbližších dnech, ale později v průběhu srpna.

Velký zájem o Sundina projevil Vancouver, který je připraven údajně nabídnou plat 20 miliónů dolarů za dva roky. Ještě před 1. červencem, kdy se stal Sundin volným hráčem, dostal povolení od Toronta k jednání Montreal. Mluvilo se také o New Yorku Rangers, ale to bylo v době, kdy ještě nebylo jasné, že Jaromír Jágr odejde do ruského Omsku. Barry prohlásil, že se do hry dostali nově tři týmy, které nechtějí svůj zájem zveřejňovat.

Sundin si v uplynulé sezóně připsal v 74 zápasech 78 bodů za 32 branek a 46 asistencí. Jako kapitán ale nedovedl už potřetí za sebou Maple Leafs do play off. Celkem v NHL nasbíral v 1305 utkáních 1321 bodů za 555 branek a 766 asistencí. V play off zaznamenal v 83 duelech 74 kanadských bodů.

ČTK

Zrušit


Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..