Rubriky:

NHL

New Jersey zařadilo hokejistů Vránu na listinu volných hráčů

13. prosince 2008 10:53 - EAST RUTHERFORD

Český hokejista Petr Vrána z New Jersey byl v pátek zařazen na listinu volných hráčů, odkud si jej mohou vybrat jiné kluby NHL. Třiadvacetiletý útočník, který má v této sezóně příjem 475 tisíc dolarů, byl zapůjčen na farmu do Lowellu na rozehrání a nastoupil ve čtyřech zápasech. Devils jej ale nemohou poslat do nižší AHL oficiálně bez toho, aby jej zařadili právě na tzv. waiver list.

Jestliže si Vránu nikdo nevybere, přesune se do Lowellu. "Nehrál u nás a chtěl jsem vidět, jestli o něj bude zájem z jiných klubů. Pokud si jej někdo vezme, ať se to stane," řekl generální manažer Lou Lamoriello. Riskuje, že Vránu ztratí, ale Devils se vracejí do sestavy zranění hráči a pro Vránu nemají na soupisce místo.

Vrána nastoupil v této sezóně za New Jersey v 16 zápasech a vstřelil jednu branku. Ve čtyřech duelech za Lowell zaznamenal jednu asistenci.

ČTK

Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..