Rubriky:

NHL

Živě

Rozhodčí rozsekl bruslí St. Louisovi tvář

14. prosince 2008 13:07 - OTTAWA

Štěstí v neštěstí měl útočník Tampy Bay Martin St. Louis, kterého v poslední minutě sobotního utkání NHL na ledě Ottawy nechtěně kopl čárový rozhodčí bruslí do obličeje. Kanadský hokejista odnesl smolný střet řeznou ranou na tváři, kterou mu lékaři spravili osmi stehy.

St. Louis přijížděl při vhazování zezadu k sudímu Dereku Amellovi, který náhle klopýtl a noha mu vylétla vysoko do vzduchu. Vítěz Stanley Cupu a nejužitečnější hráč ligy z roku 2004 zamířil okamžitě na ošetření do šatny. "Dostal pořádnou ránu na oko," řekl kouč Tampy Rick Tocchet po utkání, které Ottawa vyhrála 2:0.

Jeden z lídrů nejhoršího týmu letošní sezóny měl štěstí, že nedopadl jako slovenský útočník Richard Zedník z Floridy, kterému v únoru spoluhráč Olli Jokinen při podobné situaci prořízl bruslí krční tepnu. Zedník ztratil dva litry krve a život mu zachránili lékaři v nemocnici v Buffalu, kde se utkání hrálo.

ČTK

Zrušit


Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..