Rubriky:

NHL

Právník taxikáře, jehož měl napadnout Kane, hokejistu brání

12. srpna 2009 16:41 - BUFFALO

Právní zástupce taxikáře, jehož v neděli nad ránem údajně napadl v Buffalu hokejový útočník Patrick Kane se svým bratrancem kvůli nevrácení 20 centů, považuje celý incident za zbytečně nafouknutý. Jak řekl rádiu WGN sídlícímu v Chicagu, kde hraje Kane za tým Blackhawks, věří, že se celá věc brzy urovná.

"Došlo k hádce o nějakou částku a vše se vystupňovalo. Ale nebyla to opravdová loupež. Vše, co se stalo, se jen hodně zkresluje," řekl rádiu právník Andrew LoTempio. Podle něj se nedá kauza považovat za zločin. "Rozhodně ne. Myslím, že budeme schopní dát věci do pořádku," dodal LoTempio.

Mladou hvězdu zámořské NHL Kanea čeká v pondělí v Buffalu soudní slyšení. Obvinění z loupeže druhého stupně a další body žaloby, kterým čelí také jeho o rok starší bratranec James, odmítá.

Ve stejný den také startuje v Chicagu přípravný kemp reprezentace USA s hráči, kteří by se mohli objevit na olympiádě ve Vancouveru. Mluvčí týmu Dave Fischer přesto věří, že Kane se přes své osobní problémy třídenního kempu zúčastní.

ČTK

Zrušit


Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..