Rubriky:

NHL

Eliáš po operaci třísla stále nezačal trénovat s týmem

20. října 2009 17:04 - NEWARK

Ani více než měsíc po menší artroskopické operaci přitahovače třísla se český hokejový útočník Patrik Eliáš nezapojil do společného tréninku s týmem New Jersey. Zprávy z tábora Devils jsou velmi neurčité, přestože absence jednoho z klíčových hráčů mužstva byla v polovině září odhadována na tři až šest týdnů.

 

Jan Handrejch, Právo

Trenér Jacques Lemaire byl na pondělním tréninku při otázkách ohledně Eliášova aktuálního stavu hodně stručný. "Nevím (kdy začne trénovat s týmem), to je vše, co k tomu mohu nyní říci," uvedl Lemaire pro deník The Star-Ledger.

"Zlepšuje se to, to je pozitivní. Bruslí každý den, ale více k tomu říci nemohu," řekl generální manažer Lou Lamoriello, který původně uváděl šest týdnů jako maximální dobu, než bude Eliáš schopen naplno hrát.

Třiatřicetiletý hráč měl letos také potíže s kyčlí, které vyřešila v polovině června operace ve Vailu. Za New Jersey hraje Eliáš po celou svou kariéru v NHL a v letech 2000 a 2003 s týmem vyhrál Stanleyův pohár. V 822 zápasech základní části nasbíral 706 bodů za 295 branek a 411 asistencí.

ČTK

Zrušit


Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..