Rubriky:

NHL

Lidström posílil spekulace o odchodu z NHL, syna už přihlásil do školy ve Švédsku

11. května 2010 10:41 - DETROIT

Hokejový obránce Nicklas Lidström přiživil spekulace o možném odchodu z Detroitu. Čtyřicetiletý veterán se ještě nerozhodl, zda zůstane v NHL, nejstaršího syna však přihlásil do školy v rodném Švédsku.

 

Paul Sancya, ČTK/AP

"Museli jsme to udělat, protože chceme být připraveni na všechny varianty," řekl Lidström, který letos v dresu Red Wings odehrál 18. sezónu. "Jestli se chceme vrátit, museli jsme pro něj něco najít," dodal s tím, že pokud se rozhodne v zámoří zůstat, vrátí se šestnáctiletý Kevin do školy na předměstí Detroitu.

Trenér je přesvědčen, že zůstane 

Lidström si vzal dva týdny na rozmyšlenou a chce situaci probrat s manželkou. Trenér Mike Babcock je však přesvědčen, že Lidström zůstane. "Nemám nejmenší obavy. Má v sobě ještě hodně hokeje. Vrátí se k nám," prohlásil. "Určitě bude zase hrát. Nevím, jestli vydrží do sedmačtyřiceti jako Chris Chelios, ale další dva roky určitě," přidal ruský forvard Pavel Dacjuk.

S Detroitem má čtyři Stanley Cupy 

Lidström hraje v Detroitu od roku 1991 a získal s ním čtyři Stanley Cupy. Před dvěma lety se stal prvním evropským kapitánem, který dovedl tým k triumfu v play off. Letos Red Wings vypadli v semifinále Západní konference se San Jose.

ČTK

Zrušit


Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..