Rubriky:

NHL

Modano zvažuje pokračovat v Detroitu, nebo ukončí kariéru

7. července 2010 12:17 - DALLAS

Přesně před týdnem jej jeho milovaný klub Dallas Stars hodil přes palubu a rozmrzelý Mike Modano zvažoval, že skončí se svou hokejovou kariérou. Po počátečním rozčarování se ale 40letý útočník a nyní už bývalá ikona Stars upíná k nové výzvě. O služby legendárního hráče amerického hokeje projevili zájem zástupci Detroit Red Wings.

 

stars.nhl.com

V úterý se Modano sešel s generálním manažerem Detroitu Kenem Hollandem a trenérem Mikem Babcockem a měl ze schůzky dobrý pocit. "Bavili jsme se o všem možném a netlačí na mne s rozhodnutím. I když je jasné, že čím dříve to bude, tím lépe pro obě strany," vykládal.

Nyní si chce vzít ještě pár dní na rozmyšlenou. "Třeba se ozvou i další týmy, ale momentálně to spíše vypadá: buď Detroit nebo konec kariéry," prohlásil Modano.

"Myslíme si, že má ještě dost hokejových kvalit. Vždyť je to Mike Modano - hráč, který patří do Síně slávy. Já a Mike Babcock si myslíme, že by mohl do našeho týmu přinést něco nového. Ale záleží na tom, jestli v sobě cítí dost energie na novou a možná poslední výzvu v kariéře," řekl Holland.

Detroit s Modanem počítá jako třetím centrem a hráčem na přesilové hry. Chtěl by se s ním dohodnout na roční smlouvě kolem jednoho miliónu dolarů, což by klubu nechalo dostatečný prostor v platovém stropu a možnost pro vyjednávání s dalšími hráči.

grg, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..