Rubriky:

NHL

Hokejista Prospal půjde v úterý na operaci s kolenem

17. října 2010 08:20 - PRAHA

Hokejový útočník Václav Prospal se v úterý podrobí operaci pravého kolena, kvůli kterému v nové sezóně NHL ještě nezasáhl do hry. Chirurgický zákrok má podle zámořských médií lékařům definitivně objasnit příčinu Prospalových potíží a závažnost poškození kloubu. Na základě toho se vedení New York Rangers dozví, jak dlouho bude svého alternujícího kapitána postrádat.

 

Ray Stubblebine, Reuters

Deník New York Post už dříve označil za velmi pravděpodobné, že Prospal se nakonec bude muset podrobit vážnějšímu zákroku, po němž přijde o většinu sezony, ne-li o celou.

Prospal měl potíže s kolenem už v minulém ročníku, kdy po prosincové artroskopii vynechal sedm utkání. Bolesti ho trápily i během letní pauzy a zmeškal všechny přípravné zápasy na novou sezonu.

Týmu Jezdců v pátečním utkání proti Torontu přibyly na marodku další dvě opory. Kapitán Chris Drury si hned v prvním utkání po návratu na led stejně jako v přípravě zlomil prst na ruce a má před sebou čtyři až osm týdnů klidu. Slovenský kanonýr Marián Gáborík si zase vykloubil rameno a čeká jej až čtyřtýdenní pauza.

ČTK

Zrušit


Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..