Rubriky:

NHL

VIDEO: Crosby si zkrátil čas na tréninku, přesnou muškou sestřelil pyramidu

23. listopadu 2010 08:39 - PRAHA

Hokejka a puk. Dvě věci, kterými baví svět. I sám sebe. Ano, to stačí. Sidney Crosby je jednou z největších hokejových hvězd na této planetě. A dokazuje to nejen v zápasech NHL, ale i při tréninku, kde si dokáže zkrátit chvíle klukovským blbnutím. Třeba střelbou na pyramidu z puků. Když své dílo dokončí, jen pokrčí rameny a usměje se. Hokej je pro něj zábavou.

 

Gene J. Puskar, ČTK/AP

Kapitán Pittsburghu si naskládal na mantinel pyramidu z puků, postavil se před výzvu a konal. První rána a vrchní puk je sestřelen, druhou trefou situaci zopakuje, ve třetí sadě se ale mýlí. Co s tím?

Čtvrtou pumelicí rozbourá černou hromadu, až se jeden puk rozjede po hrazení. Co nastane? Třiadvacetiletý Crosby má připraven ještě jeden touš a ubíhající černou gumu v poklidu sestřelí.

Léta pilování z dětství se mu vyplácí. Třeba když ve čtrnácti v upravené místnosti střílel pod horní tyčku připravené branky. Když se trefil, usmíval se jako nyní. Jen za bránou zůstaly černé fleky na kotli v garáži, rozbité umyvadlo a trubky, které už nemohly plnit svoji funkci, byly jako řešeto.

I tak vyrůstal dnešní druhý hráč kanadského bodování NHL.

lik, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..