Rubriky:

NHL

Zraněný Crosby se nejspíš nezúčastní Utkání hvězd NHL

23. ledna 2011 19:21 - PITTSBURGH

Jedna z největších současných osobností NHL Sidney Crosby se s největší pravděpodobností nezúčastní příští víkend Utkání hvězd v Raleighu. Kapitán Penguins se podle listu Pittsburgh Tribune-Review stále nezotavil z otřesu mozku, který utrpěl začátkem měsíce. Ohrožený je také start další útočné hvězdy týmu Jevgenije Malkina.

 

Jason Cohn, Reuters

Crosby vynechal posledních osm zápasů Pittsburghu, přesto se s 66 body dělí o vedení v produktivitě NHL s útočníkem Stevenem Stamkosem z Tampy Bay. Podle kanadské televizní stanice TSN se už však cítí lépe a v nejbližších dnech by měl začít s lehkým tréninkem. Malkin kvůli poranění kolena nehrál dva zápasy.

Pittsburgh by měl brzy oficiálně oznámit, jak to s účastí jeho dvou hráčů v All-Star Game bude. Před dvěma lety se Crosby kvůli zranění kolena nemohl zúčastnit samotného utkání, ale na exhibiční víkend dorazil.

ČTK

Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..