Rubriky:

NHL

Pacioretty možná po Chárově tvrdém zákroku a zranění stihne play off

18. března 2011 10:32 - MONTRAL

Montrealský útočník Max Pacioretty by se mohl podle trenéra Jacquese Martina po zákroku Zdena Cháry a zlomenině krčního obratle vrátit za tři až pět týdnů k tréninku. Není vyloučeno, že si dvaadvacetiletý hokejista zahraje ještě v letošním play off NHL.

 

Shaun Best , Reuters

Až do konce příštího týdne má Pacioretty nařízený absolutní klid, pak začne s rehabilitací a následně by měl znovu zapojit do přípravy. "Je to povzbudivé, protože v jednu dobu nebylo jasné, jestli vůbec se bude moct vrátit a zase hrát. Takže tohle je dobrá zpráva," uvedl Martin.

Max Pacioretty leží v bezvědomí na ledě po tvrdém zákroku Zdena Cháry.Max Pacioretty leží v bezvědomí na ledě po zákroku Zdena Cháry.foto: ČTK/AP/Paul Chiasson

Pacioretty utrpěl 8. března těžký otřes mozku a frakturu čtvrtého krčního obratle, který se ale naštěstí nevychýlil. K incidentu došlo krátce před koncem druhé třetiny utkání, které Montreal nad Bostonem vyhrál 4:1. Obrovitý Chára strčil ujíždějícího soupeře na hrazení a útočník Canadiens narazil hlavou do sloupku upevňujícího plexisklo.

ČTK

Zrušit


Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..