Hokejový gólman Neuvirth má stále problémy s nohou

Českého hokejového brankáře Michala Neuvirtha stále trápí zranění nohy, které si způsobil minulé pondělí na ranním tréninku před zápasem s Tampou Bay. Třiadvacetiletý gólman, jenž v týmu Capitals tvoří dvojici se zkušenějším krajanem Tomášem Vokounem, nedokončil dnešní trénink.

Gólman Washingtonu Michal Neuvirth

Neuvirth podle webu NHL.com strávil na ledě 20 minut a poté zamířil do kabiny. Své zranění popsal jako pohmožděninu.

Rodák z Ústí nad Labem Neuvirth překvapivě dostal v úvodním utkání sezony NHL přednost v brance před letní posilou Vokounem a 31 zákroky přispěl k výhře 4:3 v prodloužení nad Carolinou. Bylo to jeho dosavadní jediné představení v brance Washingtonu, v posledních dvou duelech kvůli zranění nebyl ani na lavičce.

Další zápas hrají Capitals v úterý proti Floridě a v jejich brance by se měl počtvrté za sebou představit Vokoun. Pětatřicetiletý Čech by rád prodloužil sérii tří výher v duelu proti klubu, v němž strávil předchozí čtyři sezony.