Rubriky:

NHL

VIDEO: Hýbat se jak Jágr. Příznivci české hvězdy upravili text známé písně

25. ledna 2012 11:12 - PRAHA

Tu písničku jste už určitě někdy slyšeli, ostatně byla nebo ještě stále je na špičce hudebních žebříčků ve dvaceti zemích světa včetně USA. Hit americké skupiny Maroon 5 "Moves Like Jagger" inerpretovaný společně se zpěvačkou Christinou Aguilerou obletěl celý svět a jeho chytlavá melodie vás už chtě nechtě musela zasáhnout. Jistí hokejoví nadšenci píseň trochu poupravili ve prospěch českého hokejisty Jaromíra Jágra. A přidali i výtečný klip.

 

Ta podobnost se přímo nabízela. A tak stačilo vynechat dvě písmenka a z hudebního hitu oslavujícím zpěváka skupiny Rolling Stones Micka Jaggera je rázem chvalozpěv na českého hokejistu. Nutno dodat, že autoři klipu nepřišli s tímto nápadem jako první, nicméně dokázali nápad doladit k dokonalosti. Vyrobili původní videoklip a pozměnili i text originální písně.

Můžete se tak doslechnout, že "když je rozjeté číslo 68, může vám rozhodnout zápas" nebo že "hráč s dvěma Stanley Cupy už ukázal, jak umí hrát hokej" a "Jaromír Jágr je prostě jedinečný hráč" apod. Do toho v klipu předvádí hokejové umění herec v Jágrově dresu a zpěvák si v jednu chvíli nahne z lahve Jägermeistera.

Už během Vánoc se na internetu objevil klip, ve kterém byly promítány záběry z Jágrovy kariéry a do toho imitátor rovněž upravil píseň "Moves Like Jagger". V klipu poskakovaly postavy před českou vlajkou v dresech Pittsburghu. Tento nový klip od Broken Ride a King Dylan se zdá být zdařilejší.

grg, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..