Rubriky:

NHL

Lindros se cítí lépe, ale návrat je daleko

4. února 2004 16:19 - NEW YORK

Noční můra útočníka newyorských Rangers Erica Lindrose nekončí. Forvard Jezdců utrpěl minulou středu již osmý otřes mozku a ten ho může definitivně poslat do hokejového důchodu. "Určitě chci dále hrát hokej," ujistil hráč, okamžitě ale dodal: "Nebude to záležitost několika dnů. Musím odpočívat."

 

The Cincinneti Enquierer

Přesto Lindros v úterý opustil postel a krátce se prošel. "Je to malý pokrok, poprvé jsem vyšel z domu...," potvrdil hráč. "Měl jsem z toho radost, ale rychle jsem se unavil."

Třicetiletý Ranger se v uplynulých dnech podrobil vyšetření u specialisty v Montrealu. Výsledky zatím nezná. Otřes mozku je obligátním problémem Jágrova spoluhráče. Lindros nasbíral šest z osmi otřesů mozku v posledních čtyřech letech.

Ten poslední mu uštědřil washingtonský Jason Doig. Na protihráče se ale kanadský obr nezlobí, zákrok označil za čistý. "Jasně, pořádně mě nabral, ale nebylo to zákeřné," prohlásil Lindros.

Lindros hraje za Rangers třetí sezónu. V letošním ligovém ročníku nastoupil v 39 zápasech, v nichž dal deset branek a na dalších 22 přihrál.

Sport.cz

Zrušit


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..