Rubriky:

NHL

Lindros už trénuje a těší se na návrat

28. února 2004 13:32 - NEW YORK

Návrat hokejového hromotluka Erika Lindrose na led po osmém otřesu mozku je na spadnutí. Útočník Rangers se zranil na konci ledna, ale nyní již trénuje a čeká na 'zelenou' od lékařky Karen Johnstonové. "Řekne: 'Můžeš' a já se okamžitě vrátím," prohlásil. Otázkou je, zda přijde do stejného týmu. Kádr Jezdců má totiž v nejbližší době prořídnout.

 

The Cincinneti Enquierer

Lindros se může znovu fanouškům představit už příští čtvrtek v Bostonu, případně o den později v domácím utkání s Washingtonem. Ovšem kdo bude případně v těchto duelech po jeho boku?

Chris Simon možná zamíří do Ottawy, Matthew Barnaby do San Jose, píše list New York Post. O Alexeji Kovaljovovi se zase hovoří v souvislosti s Buffalem, Martina Ručinského prý chtějí v Detroitu, Dallasu i St. Louis. Zájem je podle deníku i o další dva Jezdce - na Petra Nedvěda se ptali v Torontu, na Briana Leetche v Bostonu...

Lindrose to ale od rychlého návratu na led neodrazuje, stejně jako postavení týmu v tabulce NHL. Rangers jsou až dvanáctí a na osmé místo, které zajišťuje postup do play-off, ztrácejí již čtrnáct bodů. "Miluji tuhle hru. Pokud budu mít šanci hrát, nechci ji propásnout," zdůraznil Lindros, který dnes oslavil 31. narozeniny.

Sport.cz

Zrušit


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..