Rubriky:

NHL

Torres je mimo hru. Za faul na Hossu vyfasoval od NHL trest na 25 zápasů

21. dubna 2012 19:04 - New York

Útočník Raffi Torres z Phoenixu dostal za faul na slovenského hokejistu Mariána Hossu z Chicaga v třetím utkání prvního kola play-off NHL stop na 25 zápasů. Hráč Coyotes byl potrestán za to, že soupeře zasáhl ramenem do hlavy, navíc už byl za hrubé zákroky vedením soutěže v minulosti několikrát distancován.

 

Jim Young, Reuters

Pokud si Torres trest neodpyká během probíhajícího play-off, bude mu přenesen do další sezóny. Třicetiletý útočník, který už si jeden zápas odseděl, navíc do vypršení postihu nesmí hrát ani přípravné duely a za každé utkání v trestu přijde na platu o zhruba 21 tisíc dolarů. Torres byl za hrubou hru potrestán už potřetí za posledních 13 měsíců.

Třiatřicetiletý Hossa byl po zásahu odvezen z ledu na nosítkách a po vyšetření v nemocnici propuštěn. Chicago poté zdravotní stav svého nejproduktivnějšího hráče v základní části označilo za "pozitivní". Bližší informace však vedení Blackhawks neuvedlo a Hossa vynechal čtvrté utkání série, v kterém Phoenix ve čtvrtek zvýšil vedení na 3:1 na zápasy.

ČTK

Zrušit


Časová osa: NHL

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..