Rubriky:

NHL

Nashville suspendoval elitní útočníky Radulova s Kosticynem

2. května 2012 11:54 - Nashville

Nashville suspendoval v play off NHL za porušení týmových pravidel elitní útočníky Alexandra Radulova a Andreje Kosticyna. Oba přijdou o dnešní třetí zápas série s Phoenixem. Klub oficiálně nezveřejnil, čím se hokejisté prohřešili, podle spekulací tisku vysedávali do ranních hodin v baru.

 

Ross D. Franklin, ČTK/AP

"Jsem generálním manažerem třicet let a vždycky jsem se snažil starat o každého hráče, ale nikdy se mi nestalo, že bych musel někoho vyřadit z týmu. V tomto případě oba porušili týmové předpisy," řekl generální manažer Predátorů David Poile a dodal, že na trestu se s trenérem Barrym Trotzem dohodl velmi snadno.

Oba hokejisté z východní Evropy posílili Nashville pro konec sezony. Starší z běloruských bratrů Kosticynů Andrej přišel v únoru z Montrealu a ruský útočník Radulov v březnu z Ufy. Oba patří k tahounům mužstva, jenže to prohrává ve čtvrtfinálové sérii NHL s Phoenixem už 0:2 na zápasy.

Radulov je nejproduktivnějším hráčem Nashvillu v play off se šesti body, Kosticyn zase s třemi góly nejlepším střelcem. S novináři po úterním tréninku hovořil jen ruský útočník. "Myslím, že jsem nepřišel až tak pozdě... Víc o tom ale nebudu mluvit. Každopádně jsem zklamaný, byla to chyba," řekl Radulov.

ČTK

Zrušit


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..