Rubriky:

NHL

Slovák Višňovský se vrací do NHL, bude hrát za New York Islanders

18. ledna 2013 18:26 - Bratislava

Slovenský hokejový obránce Lubomír Višňovský (36) se rozhodl dodržet smlouvu s New York Islanders a vrací se do NHL. "Teď jsem doma především z rodinných důvodů. Jak se dořeší, vracím se za oceán," uvedl Višňovský v on-line diskusi s čtenáři serveru pluska.sk.

 

Profimedia.cz

Obránce chtěl dohrát sezónu ve Slovanu Bratislava, ale Ostrované s tím nesouhlasili. Po ukončení výluky vyžadoval klub okamžitý návrat Višňovského do NHL.

Zkušený obránce chtěl ještě nastoupit v úterý k utkání proti Lvu Praha, ale jeho start zastavilo v poslední možné chvíli vedení Kontinentální hokejové ligy (KHL), protože bez dohody s klubem na Long Islandu Višňovský v KHL působit nemůže. Následně už Višňovský necestoval se Slovanem ani na trip do Ruska.

Šestatřicetiletý hráč má do konce sezóny 2012/2013 platnou smlouvu s Islanders, kam přišel na začátku sezóny z Anaheimu. „Slovan a neskutečná atmosféra na zimním stadionu, jakou jsem nezažil ani v NHL, mi budou chybět," uvedl Višňovský. Obránce konstatoval, že v NHL a v KHL se hraje zcela jiným stylem. „V KHL je více volnosti a času na improvizaci, což v NHL neexistuje," dodal. Višňovský připustil, že svou kariéru chce ukončit ve Slovanu Bratislava.

Ivan Vilček, Právo

Zrušit


Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..