Rubriky:

NHL

Jágr: Vypadám jak z hanbatých filmů z NDR. Ale v tom je právě ta frajeřina

31. května 2013 09:53 - Boston

Jaromíra Jágra zatím v play off provází střelecká smůla, ale i když v dresu Bostonu marně čeká v letošních bojích o Stanley Cup na střelecký zápis, vypadá to, že dobrou náladu rozhodně neztrácí. Se svým typickým humorem se podělil s fanoušky na Facebooku o strasti s úpravou vousů, které se, jak známo, v play off až do vyřazení nesmí kompletně oholit.

 

Facebook

„Ano, i toto je play off. Neholení a nestříhání. Pověrčivost hráčů, že dlouhé vlasy a vousy vám dodají extra sílu a energii a přinesou štěstí," uvedl svůj příspěvek pod fotkami na sociální síti, které doplnil se sebekritickým nadhledem.

„Vím, že tyto fotky mně na popularitě nepřidají, ale to je právě ta frajeřina. Ne jenom ukazovat svoje nejlepší fotky, ale i fotky, jako jsou tyhle, na nichž vypadám jako ´pornoherec z NDR´," komentuje svůj porost tváře, který spojuje masivní kotlety s bujným knírkem, díky němuž si vysloužil i přirovnání k rakouskouherskému mocnáři Františku Josefovi I.

V sobotu to sranda nebude

Potenciální následovníky své nové image ale dopředu varuje, aby si podobnou akci dobře rozmysleli. „A teď rada jen pro muže: Pokud chcete zůstat svobodní anebo chcete, aby vás manželka dobrovolně opustila, stačí se měsíc neholit jako já. Věřte mi, funguje to na sto procent. No, dobře no, to víte, že to je všechno v legraci...," doplnil ke své nové vizáži.

Zda mu vousy přinesou štěstí, si bude moct ověřit už v sobotu, kdy jeho Medvědi začnou sérii finále konference proti Pittsburghu, v níž se bude Jágr snažit prolomit střeleckou smůlu tentokrát proti brankáři Tomáši Vokounovi.

„Měli jsme dlouhou pauzu, skoro týden volna, samá sranda. Ale v sobotu už hrajeme první zápas proti talentovaným Tučňákům z Pittsburghu, a to už taková sranda nebude... Ale třeba jo, člověk nikdy neví," doplnila slavná „68".

roj, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..